Hakkımızda

Hakkımızda

hammadde tedarikinden üretime, üretimden nakliyeye, nakliyeden pazarlamaya yani üretimden sofraya kadar“akalite” garantisini vurgulamakta ve halkımızın dini duyarlılıklarına uygun olarak üretimlerini yapmaktadır.Bizler en iyi kaliteyi en ucuza piyasaya sürmeye çalışan bir firmayız. -Bizler kendi kârını %5 ve civarı bayii kârını %100 ve üzeri düşünen bir firmayız. Tüketici ve çevre sağlığına duyduğumuz saygı yalnızca tüketilmeye hazır göz önünde bulunan ürünlerimiz için değil, ürünlerin perde arkası olan üretim aşamalarımız için de temel ilkemizdir.İnsan sağlığına ve değerlerine saygı gösteren bir firmayız. Firmamızın çalışma ruhunu oluşturan temel kriter, “a kalite” güvenilir ürün ve hizmet üretmek ve siz tüketicilerimizin beğenisine sunmaktır.Biz Türkiye’de zirve yapan, dünyada da zirve yapmaya aday bir firmayız.


Misyonumuz:

Kurulduğumuz ilk günden bu güne olduğu gibi sektöre öncülük eden marka olmak.


İlkelerimiz

Topluma ve Doğaya Saygı: Toplum değerlerine ve yaşadığımız ekosisteme her zaman saygılı yaklaşarak tüm yatırımlarımızı bu değerlere göre şekillendirmek.


Toplum Sağlığı: Toplum sağlığını asıl işimiz olarak kabul ederek, her zaman ilk önceliğimiz olarak görmek.


Kalite ve Lezzet: Tüm ürünlerimizi Anadolu’nun yüz yıllardır gelişen damak tadı için üreterek, her bir üretimimizi aynı standartta gerçekleştirmek.


Teknoloji ve İnovasyon: Yıllardır sektörün öncü markası olarak tüketici ile ilkleri buluşturmak için çalışmak. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri günü gününe takip ederek; kalite, sağlık ve lezzete yatırım yapmak. 


Ürün Yelpazesi: Tüketici ihtiyaç ve isteklerini günü gününe takip ederek, bu isteklere eş zamanlı cevap verebilmek.

WhatsApp'tan Bize Ulaşın

WhatsApp hattımızdan 7/24 bize ulaşabilir. Sorularınıza yanıt bulabilir, her konuda destek alabilirsiniz.